2012. gada 7. maijs

Big, warm saturday!!!

Aloha!
Ta jau sanaca ka pedejās garajas brīvdienas izdevas paburāt vienu dienu, bet toties ta bija labāka diena Latvijās ūdeņos līdz šim pa šo gadu. Protāms nekada medus maize ta nebija, bet varēja pabraukaties ar 4,7 ID " powered up". Līdz ar to esmu atkal atsacis meģināt burnerus un switch kono. Diemžel neviens burners ta arī tirs nesanaca, bet sw kono gan sanaca paris reizes ļoti labi. Liels paldies Mārim Minkevicam par bildem no 1 un 5 maija burašanas dienam.
Ko lai saka, mēs kartējo reizi pārliecinājamies ka pie R un DR jādodas uz jaunciema ostu, kur jāmeģina frīstailot aiz mola pa pilnīgi gludo, varbūt vejš nebūs tik stiprs, toties gludais ūdens ļaus ātrāk progresēt jaunu triku apguvē.
 Te burnera meģinājums.
 5. maijā pie R, DR veja sacelas pamatīgs čops no kura perfekti varēja taisīt augstas shakas.

 1. maijā viens no stabilākajiem trikiem bija flaka un airflaka no HES čopiņa:).

 Man dzels zirgs vel joprojam kalpo godam, kaut gan viņam pavisam drīz būs aizvietošana, bet par to nakošreiz atseviškajā rakstā.
 Darba svētkos uz HESiņu devas līdzi arī mana ligaviņa. Paldies viņai par video uzņemšanu, klipiņs no 1. maija jau ir tapis. Krasta bija laikam vesāk nekā ūdenī:)
 Kartēja flaka...
 Pēc pavasara treniņiem Eģipte stabilāk saka sanakt arī switch chacha.

Tas ir vis pagaidam. Izskatas ka šonedeļ ieputis sakot no ceturdienas, gaidu veju lai turpināt. Cerams būs 4.7 vai 4.2 laiciņš.
Visas bildes no 1. un 5. maija un Minkana reportu skaties tē:
http://www.windsurf.lv/news/may/
Aloha

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru